تماس با مسئولینارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
 
جستجو:
دفتر هیئت ممیزه
معرفي اعضا

اعضاي هيات مميزه دانشگاه (دوره سيزدهم)
1- آقاي دكتر هوشنگ طالبي (سرپرست دانشگاه و رييس هيات مميزه)
2- آقاي دكتر يوسف شاقول (معاون آموزشي دانشگاه و دبير هيات مميزه)
3- آقاي دكتر امير رحيمي (معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه)
4- آقاي دكتر جعفر شانظري (معاون فرهنگي دانشگاه)
5- آقاي دكتر علي آهون منش
6- آقاي دكتر سيد محمدرضا ابن الرسول
7- آقاي دكتر علي اكبر احسان پور
8- آقاي دكتر مجيد اسدي
9- آقاي دكتر احمد براآني
10- آقاي دكتر محمد بيدهندي
11- آقاي دكتر محمود جلالي
2- آقاي دكتر رسول ركني زاده 
13- آقاي دكتر مرتضي دهقان نژاد
14- آقاي دكتر همايون صفايي
15- آقاي دكتر سيدكميل طيبي
16- آقاي دكتر محمدرضا عابدي
17- آقاي دكتر ايرج محمدپور
18- آقاي دكتر سيد محمد مرندي
19- آقاي دكتر ابوالفضل مسعوديان
20- آقاي دكتر سيد ابراهيم ميرشاه جعفري
21- آقاي دكتر رحمت اله هوشمند
 
 
اعضاي كميسيون تخصصي ماده يك
1- آقاي دكتر هوشنگ طالبي (رييس كميسيون)
2- حجت الاسلام دكتر ميثم شريف (رييس دفتر نهاد مقام معظم رهبري)
3- حجت الاسلام دكتر جعفر شانظري (معاون فرهنگي دانشگاه- دبير كميسيون)
4- آقاي دكتر يوسف شاقول (معاون آموزشي دانشگاه)
5- آقاي دكتر علي رجالي
 
اعضاي كميسيون تخصصي گروه علوم پايه- (دانشكده هاي علوم- شيمي)
1- آقاي دكتر مجيد اسدي (رييس كميسيون)
2- آقاي دكتر علي صيرفيان
3- آقاي دكتر منصور شريعتي
4- آقاي دكتر اسماعيل شمس سولاري
5-
آقاي دكتر حميدرضا فلاح
 
اعضاي كميسيون تخصصي گروه فني و مهندسي- (دانشكده هاي فني و مهندسي- علوم و فناوري هاي نوين- مهندسي كامپيوتر- عمران و حمل و نقل) 
1- آقاي دكتر احمد براآني (رييس كميسيون)
2- آقاي دكتر عليرضا اميري سيمكويي
3- آقاي دكتر محمدصادق حاتمي پور
4- آقاي دكتر محمد عطايي
5- آقاي دكتر محمدعلي نعمت بخش
 
اعضاي كميسيون تخصصي گروه علوم انساني (1)- (دانشكده­هاي ادبيات و علوم انساني، زبانهاي خارجي و اهل­البيت)
 1- آقاي دكتر مرتضي دهقان نژاد (رييس كميسيون)
2- آقاي دكتر محمد بيدهندي
3- آقاي دكتر وحيد قاسمي
4- آقاي دكتر محمد عموزاده
5- آقاي دكتر سيدعلي اصغر ميرباقري فرد
 
اعضاي كميسيون تخصصي گروه علوم انساني (2)- (دانشكده­هاي علوم تربيتي و روانشناسي و تربيت بدني) 
 1- آقاي دكتر سيد محمد مرندي- (رييس كميسيون)
2- آقاي دكتر وحيد ذوالاكتاف
3- آقاي دكتر حميدطاهر نشاط دوست
4- آقاي دكتر محمدجواد لياقت­دار
 
اعضايكميسيون تخصصي گروه علوم انساني3- (دانشكده­هاي علوم اداري و اقتصاد، علوم جغرافيايي):
1- آقاي دكتر سيد ابوالفضل مسعوديان- (رييس كميسيون)
2- آقاي دكتر سيد كميل طيبي
3- آقاي دكتر كريم آذربايجاني 
4- آقاي دكتر سيد عباس هاشمي
5- آقاي دكتر حجت اله يزدان پناه 
 

 


كارشناسان هيات مميزه
 
 
كارشناسان هيات مميزه و كميسيون­ ماده يك:
1- خانم اعظم­السادات پزشك (كارشناس و هماهنگ­كننده)
2- خانم ليلا دبيري (كارشناس)
3- خانم وجيهه ايزدي (كارشناس)

كارشناسان كميسيونهاي تخصصي هيات مميزه:
1- خانم اعظم­السادات پزشك (كارشناس كميسيون­هاي تخصصي گروه علوم پايه و گروه فني و مهندسي)
2- خانم ليلا دبيري (كارشناس كميسيون­ تخصصي گروه علوم انساني (1) و دانشكده علوم جغرافيايي)
3- خانم وجيهه ايزدي (كارشناس كميسيون­ تخصصي گروه علوم انساني(2) و گروه علوم انساني (3))

كارشناسان كميته­ هاي منتخب دانشكده­ ها:
دانشكده ادبيات و علوم انساني: خانم افسانه حسن پور
دانشكده زبانهاي خارجي: خانم سميه ظهوري
دانشكده علوم: خانم زهره امامي
دانشكده علوم اداري و اقتصاد: خانم مريم موسوي
دانشكده علوم تربيتي و روانشناسي: خانم فائزه پسندي
دانشكده علوم و فناوريهاي نوين: آقاي مهرداد بال افكن
دانشكده فني و مهندسي: خانم ليلا آل­ابراهيم
دانشكده علوم جغرافيايي: خانم معصومه احمدوند
انشكده شيمي: خانم فاطمه كريمي پور
دانشكده مهندسي كامپيوتر: خانم ژيلا سلطاني


دبيران
 
دبير هيات مميزه: آقاي دكتر يوسف شاقول (معاون آموزشي دانشگاه)
دبير كميسيون ماده يك: آقاي دكتر جعفر شانظري (معاون فرهنگي دانشگاه)

دبيران كميته­هاي منتخب دانشكده­ ها:
دانشكده ادبيات و علوم انساني: آقاي دكتر سيدعلي هاشميان فر (معاون آموزشي دانشكده)
دانشكده تربيت بدني: آقاي دكتر رضا مهدوي نژاد (معاون آموزشي دانشكده)
دانشكده زبانهاي خارجي: آقاي دكتر عادل رفيعي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده علوم: آقاي دكتر قدرت ترابي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده علوم اداري و اقتصاد: آقاي دكتر محمود جلالي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده علوم تربيتي و روانشناسي: آقاي دكتر احمد عابدي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده علوم و فناوريهاي نوين: آقاي دكتر داود بي ريا (معاون آموزشي دانشكده)
دانشكده فني و مهندسي: آقاي دكتر حميد بهشتي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده علوم جغرافيايي: آقاي دكتر داريوش رحيمي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده شيمي: آقاي دكتر رضا اميديان (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده مهندسي كامپيوتر: آقاي دكتر كمال جمشيدي (معاون پژوهشي دانشكده)
1395/12/09 تاریخ به روزرسانی:
6893 تعداد بازدید:
امتيازدهي
ميانگين امتيازها:1.14 تعداد كل امتيازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal