تماس با مسئولینارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
 
جستجو:
دفتر هیئت ممیزه
معرفي اعضا

اعضاي هيات مميزه دانشگاه (دوره چهاردهم)
 1- آقاي دكتر هوشنگ طالبي (رئيس دانشگاه و رئيس هيات مميزه)
2- آقاي دكتر يوسف شاقول (معاون آموزشي دانشگاه و دبير هيات مميزه)
3- آقاي دكتر امير رحيمي (معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه)
4- آقاي دكتر علي آهون منش
5- آقاي دكتر محسن نصراصفهاني
6- آقاي دكتر كريم آذربايجاني
7- آقاي دكتر علي اكبر احسان پور
8- آقاي دكتر مجيد اسدي
9- آقاي دكتر نعمت اله اكبري
10- آقاي دكتر احمد براآني
11- آقاي دكتر قدرت ترابي
12- آقاي دكتر مرتضي دهقان نژاد
13- آقاي دكتر رسول ركني زاده
14- آقاي دكتر محمد عموزاده
15- آقاي دكتر مجيد فخار
16- آقاي دكتر وحيد قاسمي
17- آقاي دكتر ايرج محمدپور
18- آقاي دكتر سيد محمد مرندي
19- آقاي دكتر سيدابراهيم ميرشاه جعفري
20- آقاي دكتر رحمت اله هوشمند
21- آقاي دكتر حجت اله يزدان پناه
 
 
اعضاي كميسيون تخصصي ماده يك
1- آقاي دكتر هوشنگ طالبي (رئيس كميسيون)
2- حجت الاسلام دكتر ميثم شريف (رئيس دفتر نهاد مقام معظم رهبري)
3- حجت الاسلام دكتر جعفر شانظري (معاون فرهنگي دانشگاه- دبير كميسيون)
4- آقاي دكتر يوسف شاقول (معاون آموزشي دانشگاه)
5- آقاي دكتر حسن سبزيان
 
 
 اعضاي كميسيون تخصصي گروه علوم پايه- (دانشكده هاي علوم- شيمي- علوم و فناوريهاي نوين)
 
1- آقاي دكتر قدرت ترابي (رئيس كميسيون)
2- آقاي دكتر حميدرضا فلاح
3- آقاي دكتر منصور شريعتي
4- آقاي دكتر اسماعيل شمس سولاري
5- سركار خانم دكتر مليحه يوسف زاده
 
 
اعضاي كميسيون تخصصي گروه فني و مهندسي- (دانشكده هاي فني و مهندسي- مهندسي كامپيوتر- عمران و حمل و نقل- علوم و فناوريهاي نوين) 
1- آقاي دكتر احمد براآني (رئيس كميسيون)
2- آقاي دكتر عليرضا اميري سيمكويي
3- آقاي دكتر محمدصادق حاتمي پور
4- آقاي دكتر محمد عطايي
5-آقاي دكتر محمد علي نعمت بخش
 
اعضاي كميسيون تخصصي گروه علوم انساني (1)- (دانشكده­هاي ادبيات و علوم انساني، زبانهاي خارجي و اهل ­البيت)
 1- آقاي دكتر مرتضي دهقان نژاد (رئيس كميسيون)
2- آقاي دكتر محمد بيدهندي
3- آقاي دكتر محمد عموزاده
4- آقاي دكتر علي كرباسي زاده

 
 
 اعضاي كميسيون تخصصي گروه علوم انساني (2)-  (دانشكده­هاي علوم تربيتي و روانشناسي- تربيت بدني)
 1- آقاي دكتر سيد محمد مرندي- (رئيس كميسيون)
2- آقاي دكتر وحيد ذوالاكتاف
3- آقاي دكتر محمدرضا عابدي
4- آقاي دكتر محمدجواد لياقت­دار
 
اعضايكميسيون تخصصي گروه علوم انساني3- (دانشكده­هاي علوم اداري و اقتصاد- علوم جغرافيايي):
 1- آقاي دكتر حجت اله يزدان پناه- (رئيس كميسيون)
2- آقاي دكتر سيد كميل طيبي
3- آقاي دكتر علي شائمي
4- آقاي دكتر حسين هرسيج
5- آقاي دكتر سيد عباس هاشمي
5- آقاي دكتر حميدرضا وارثي
 

 

كارشناسان هيات مميزه
 
 
 كارشناسان هيات مميزه و كميسيون­ ماده يك:
1- خانم اعظم­ السادات پزشك (كارشناس و هماهنگ­ كننده)
2- خانم ليلا دبيري (كارشناس)
3- خانم وجيهه ايزدي (كارشناس)

كارشناسان كميسيونهاي تخصصي هيات مميزه:
1- خانم اعظم­ السادات پزشك (كارشناس مسئول و كارشناس كميسيون­ تخصصي گروه علوم پايه)
2- خانم ليلا دبيري (كارشناس كميسيون­ تخصصي گروه علوم انساني (1) و دانشكده علوم جغرافيايي و كميسيون تخصصي گروه فني و مهندسي)
3- خانم وجيهه ايزدي (كارشناس كميسيون­ تخصصي گروه علوم انساني(2) و گروه علوم انساني (3))

كارشناسان كميته­ هاي منتخب دانشكده­ ها:
دانشكده ادبيات و علوم انساني: خانم افسانه حسن پور
دانشكده زبانهاي خارجي: خانم سميه ظهوري
دانشكده علوم: خانم زهره امامي
دانشكده علوم اداري و اقتصاد: خانم مريم موسوي
دانشكده علوم تربيتي و روانشناسي: خانم فائزه پسندي
دانشكده علوم و فناوريهاي نوين: آقاي مهرداد بال افكن
دانشكده فني و مهندسي: خانم ليلا آل ­ابراهيم
دانشكده علوم جغرافيايي: خانم معصومه احمدوند
دانشكده شيمي: خانم فاطمه كريمي پور
دانشكده مهندسي كامپيوتر: خانم ژيلا سلطاني


دبيران
 
دبير هيات مميزه: آقاي دكتر يوسف شاقول (معاون آموزشي دانشگاه)
دبير كميسيون ماده يك: آقاي دكتر جعفر شانظري (معاون فرهنگي دانشگاه)

دبيران كميته ­هاي منتخب دانشكده­ ها:
دانشكده ادبيات و علوم انساني: آقاي دكتر سيدعلي هاشميان فر (معاون آموزشي دانشكده)
دانشكده تربيت بدني: آقاي دكتر رضا مهدوي نژاد (معاون آموزشي دانشكده)
دانشكده زبانهاي خارجي: آقاي دكتر عادل رفيعي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده علوم: آقاي دكتر ابراهيم قنبري (معاون آموزشي دانشكده)
دانشكده علوم اداري و اقتصاد: آقاي دكتر محمود جلالي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده علوم تربيتي و روانشناسي: آقاي دكتر احمد عابدي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده علوم و فناوريهاي نوين: آقاي دكتر داود بي ريا (معاون آموزشي دانشكده)
دانشكده فني و مهندسي: آقاي دكتر حميد بهشتي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده علوم جغرافيايي: آقاي دكتر داريوش رحيمي (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده شيمي: آقاي دكتر رضا اميديان (معاون پژوهشي دانشكده)
دانشكده مهندسي كامپيوتر: آقاي دكتر كمال جمشيدي (معاون پژوهشي دانشكده)
1396/07/11 تاریخ به روزرسانی:
252 تعداد بازدید:
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal